Archive for Červenec, 2010

Česká hitparáda + Výtah

admin On Červenec - 31 - 2010ADD COMMENTS

Tato hitparáda je hodinový moderovaný pořad, jehož obsah je sestaven podle aktuálního žebříčku IFPI. Zvláštností tohoto pořadu je rubrika Výtah, kde se svými klipy můžou pochlubit méně známé kapely, které to televize Óčko poslaly své výtvory a mají ambice se takto dostat do podvědomí. Klipy na předních příčkách žebříčku IFPI jsou takto „vyvažovány“ tím, co se zrodilo v českém hudebním podhoubí.

cz&sk

admin On Červenec - 30 - 2010ADD COMMENTS

Je pořad pro všechny, kteří mají rádi hudbu z České a Slovenské produkce. Každý den kromě pátku si ve 20 a o víkendu v 19 hodin, můžete vychutnat to nejlepší, co se dá najít na domácí česko-slovenské scéně. Báječnou věcí na tomto pořadu je, že novinky jsou prokládány staršími klipy a tak nikdy předem nemůžete vědět, čím vás cz&sk překvapí. Skalním fanouškům československé popmusic pak nesmí ujít Den s cz&sk, kdy se české a slovenské hit hrají celý den.

Contest

admin On Červenec - 29 - 2010ADD COMMENTS

Je pořad věnovaný adrenalinovým a extrémním sportům. V jednotlivých dílech se podíváte na různé extrémně-adrenalinové závody a akce, neboli contesty. Tento pořad je koncipován především tak, aby divákovi předal ucelený pohled na jednotlivé extrémní sporty. Postupně budou představeny největší hvězdy jak tuzemského, tak celosvětového formátu. Připraveny jsou také informace ze zákulisí jednotlivých závodů a akční záběry sportů podkreslené stylovou hudební kulisou. Tento pořad se bohužel bude vysílat opět až na podzim, takže si na tuto skvělo adrenalinovou show budeme muset trochu počkat. Contest je vysílán každou středu ve 14 hodin a reprízy v neděli ve stejnou dobu. Moderátoři pořadu vstupují pod pseudonymy Pán Temnot a Kojak.

T-Music chart

admin On Červenec - 28 - 2010ADD COMMENTS

Je dvouhodinová hitparáda sestavená s těch nejlepších klipů v plné délce, sestavená pouze podle hlasování diváků televize Óčko.  Tvoří ji dvacet po sobě jdoucích klipů žebříčku a čtyři novinky. Dále se můžete těšit na spoustu hudebních vychytávek a samozřejmě také zajímavého hosta. Hitparádu T-Music chart si také můžete pustit až třikrát týdně a to ve čtvrtek v 18 hodin, v sobotu ve 13 hodin a nakonec také v neděli a to přesně ve 20 hodin. Pokud tuto hitparádu chcete nebo ji už sledujete, nezapomeňte také hlasovat na webových stránkách televize Óčko.

Stylissimo

admin On Červenec - 28 - 2010ADD COMMENTS

Tento pořad přesně ví, co které celebrit nosí a které se svým oblečením šláply vedle. Ve Stylissimu se také dovíte, co a jak nosit a jaké jsou nové módní trendy. Tento pořad není jen pro ženy. Uvidíte v něm několik pravidelných rubrik, jako Módní policie, ve kterém moderátorka Eva Aichmajerová hodnotí a kritizuje styl oblékání našich celebrit. Dále se můžete těšit na aktualit ne světa šoubyznysu, pravidelné soutěže a také módní přehlídku. Nesmíme zapomenout ani na stále oblíbenější proměnu, některého z diváků. Stylissimo můžete sledovat každou sudou neděli v 18 hodin.

SMS Chat

admin On Červenec - 28 - 2010ADD COMMENTS

SMS Chat, je zvláštní program, který běží každý den od 22 do 6 hodin ráno. Podstatou tohoto programu je, že můžete poslat vzkaz přímo na televizní obrazovku. A pokud smska neodporuje podmínkám zasílání, nejste v obsahu prakticky nijak omezeni. SMS Chat běží ve spodní části obrazovky, a to celou dobu vymezenou pro tento zvláštní pořad, ať už Óčko vysílá cokoli.

Rock therapy

admin On Červenec - 28 - 2010ADD COMMENTS

Je tématický pořad, zaměřený, jak už z názvu vyplývá, na rock a rockovou kulturu. V pořadu Rock therapy najdete ty nejlepší klipy ze světa rocku. Představována je zde jak domácí tak zahraniční tvorba a dočkáte se i nějaké té rockové klasiky. Rockovou terapii si můžete dopřát každý čtvrtek ve 23:30. Pokud jste tedy zapáleným fanouškem rocku, pusťte si Rock therapy, tento pořad vás jistě nezklame.

Filmshot

admin On Červenec - 28 - 2010ADD COMMENTS

Filmshot je magazín o všem co hýbe se světem filmu. Uvidíte filmy o filmech, co si o nich myslí režiséři i samotní herci. Recenze na filmové novinky a připravované trháky, rozhovory a k tomu navrch i nějaké ty drby ze světa stříbrného plátna. U tohoto pořadu se rozhodně nudit nebudete a poskytne vám vše, po čem každý filmový nadšenec touží. Filmshot můžete sledovat každé druhé úterý v 16:30 hodin.

DJ Dívák

admin On Červenec - 28 - 2010ADD COMMENTS

Každé všední odpoledne od tří do půl páté máte možnost přímo ovlivnit vysílání televize Óčko. Pokud by jste si rádi nechali zahrát nějaký oblíbený klip, nebo jej chtěli někomu věnovat, stačí jen zavolat do studia, vaše přání bude zaznamenáno a pokud jej vylosují, váš klip uslyšíte. Tedy, čím víckrát zavoláte, tím větší máte šanci svůj vybraný klip slyšet. Pokud raději píšete smsky nebo emaily, do toho. Zprávy s přáním totiž vybírají samotní moderátoři a tak pokud budete chtít zahrát klip kamarádovi k narozeninám, máte velkou šanci že uspějete. Také můžete přijít rovnou do studia a nechat si zahrát písničku přímo v živém vstupu. Moderátory můžete potkat i na ulici, nebo na různých akcích.

Bravo TV

admin On Červenec - 28 - 2010ADD COMMENTS

Bravo TV je magazín ze světa showbyznysu, připravující redakce časopisu Bravo. Tento pořad vám vždy nabídne atraktivního hosta, se kterým se podíváte na témata z aktuálního čísla časopisu. Krom toho se můžete těšit na hromadu videoklipů s přeloženým textem a tak může význam písně pochopit i ten, kdo není v cizím jazyce nějak zběhlý. Tento cool pořad můžete sledovat každý sudý čtvrtek v 16:30. Moderátorem pořadu je známý Pavel Cejnar.